آسان پیپر - دانلود رایگان مقاله، ترجمه فارسی مقاله

بلاگ و خبر

آخرین اخبار و بروزرسانی ها را اینجا بخوانید!

پراستنادترین مقاله علمی که تاکنون منتشر شده است

پراستنادترین مقاله علمی که تاکنون منتشر شده است

شاید برای شما جالب باشد که بدانید پراستنادترین مقاله ی ژورنالی تاریخ تا کنون بیش از 305,000 ارجاع داشته است. اطلاعات این مقاله را در ادامه بخوانید:


عنوان مقاله: Protein measurement with the folin phenol reagent

ترجمه عنوان مقاله: اندازه گیری پروتئین با واکنشگر فولین فنول

نویسندگان: Lowry, O. H., Rosebrough, N. J., Farr, A. L. & Randall, R. J.

ژورنال: The Journal of Biological Chemistry

سال انتشار: 1951


می توانید این مقاله را به صورت آنلاین در این آدرس مطالعه کنید. جالب اینجاست که نه تنها اولین مقاله پراستناد تاریخ متعلق به رشته ی زیست شیمی است، بلکه فهرست 100 مقاله ی پراستناد تاریخ، تحت سلطه ی این رشته و شاخه های مربوط به تکنیک های آزمایشگاهی زیست شناسی است. در چارت رنگی زیر رشته های مختلف علمیِ 100 مقاله ی پر استناد با رنگ های مختلف نمایش داده شده اند که غلبه ی رنگ قرمز که مربوز به تکنیک های آزمایشگاهی زیست شناسی می باشد، قابل مشاهده است.


 اینفوگرافیک زیر حاوی اطلاعاتی قابل توجه در زمینه ی برترین مقالات پراستناد است. این اینفوگرافیک توسط موسسه تامسون رویترز (موسسه مقالات ژورنالی isi) منتشر شده است. در اینفوگرافیک زیر بیان شده که اگر تنها صفحه ی اول هر مقاله ی فهرست شده در پایگاه Web of Science را چاپ کنیم و روی هم قرار دهیم، تقریبا به اندازه ی قله ی کلیمانجارو با بیش از 5,500 متر ارتفاع خواهند بود. همچنین ذکر شده است تنها ضخامت یک متر و نیم بالای این مقاله ها همگی دارای بیش از 1,000 استناد هستند. ضخامت یک سانت و نیم بالای این مقالات همگی بالای 10,000 استناد داشته اند. همچنین همه ی 100 مقاله ی برتر دارای بیش از 12,000 استناد بوده اند. تنها 3 مقاله در تاریخ به بیش از 100,000 استناد دست پیدا کرده اند که هر سه مرتبط با تکنیک های آزمایشگاهی زیستشناسی هستند.

اینفوگرافیک بهترین مقالات تاریخ

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

منبع: nature

نظرات کاربران