آسان پیپر - دانلود رایگان مقاله، ترجمه فارسی مقاله

بلاگ و خبر

آخرین اخبار و بروزرسانی ها را اینجا بخوانید!

موفقیت در مسیر سخت دکترا [معرفی کتاب]

موفقیت در مسیر سخت دکترا [معرفی کتاب]

در این پست قصد داریم کتاب هایی که در زمینه ی "چیزهایی که برای موفقیت در تحصیلات عالی نیاز دارید" هستند را معرفی کنیم. با اینکه مقداری از محتوای این کتاب ها با کتاب هایی در دسته بندی های دیگر همپوشنای دارد، اما مطالعه ی آن ها دیدی وسیع از چالش های پیش رو به شما خواهد داد.


How To Tame Your PhD

ترجمه عنوان: چگونه دکترای خود را رام کنید

بلاگ Thesis Whisperer یکی از بهترین بلاگ ها برای دانشجوهای دکترا است. این بلاگ با توصیه های خود موارد زیادی از مسائل پیش روی دانشجوهای دکترا را پوشش می دهد، از مدیریت رابطه با استاد راهنما گرفته تا افسردگی در دوره دکترا. این کتاب خلاصه ای از بهترین مطالب این بلاگ است. با اینکه به صورت مجموعه ای از پست های بلاگ است اما توصیه های آن به قدری خوب است که آن را تبدیل به بهترین کتاب توصیه های عمومی برای دانشجوهای دکترا تبدیل کرده است. فرمتی که از این کتاب پیدا کردیم epub هست و مناسب برای مطالعه روی دستگاه های موبایل است. برای مطالعه روی PC می توانید از نرم افزار FB Reader استفاده کنید.


The Smart Way to Your PhD

ترجمه عنوان: راه هوشمندانه به دکترای شما

دورا فارکاش یکی از بهترین راهنماهای دوره ی دکترا است. او به دانشجوها کمک می کند پایان نامه ی خود را بدون دردسر تمام کنند. در این کتاب اون با دویست فارغ التحصیل مصاحبه می کند تا به بهترین استراتژی برای موفقیت و اتمام دکترا دست پیدا کند. بدون حرف بیهوده، بدون اتلاف وقت، فقط چیزهایی بیان می شود که باعث موفقیت فارغ التحصیلان شده است.


Getting What You Came For

ترجمه عنوان: گرفتن آنچه برای آن آمدید

این کتاب قدیمی است اما خوب است. سرفصل های این کتاب مشابه سایر کتاب های این زمینه است اما اگر به راهنمایی های بیشتری در زمینه ی نحوه پذیرش در دوره دکترا نیاز دارید مورد مناسبی است.

متاسفانه فایل آفلاین دو کتاب اخیر را پیدا نکردیم. اگر فایل آن ها را یافتید برای ما ارسال کنید تا با دیگران به اشتراک بگذاریم.

نظرات کاربران