آسان پیپر - دانلود رایگان مقاله، ترجمه فارسی مقاله

بلاگ و خبر

آخرین اخبار و بروزرسانی ها را اینجا بخوانید!

چگونه بعنوان یک مترجم فریلنسر درآمد بیشتری کسب کنیم؟

چگونه بعنوان یک مترجم فریلنسر درآمد بیشتری کسب کنیم؟

آیا مترجمان فریلنسر (کارمزدی) برای کسب درآمد مشکلی دارند؟ البته، گاهی اوقات پیش می آید. دلیل اصلی این موضوع این است که فریلنسری یک فعالیت بزرگ است و نیاز دارد که شما هم مدیرعامل خود باشید، هم حسابدار، هم متخصص بازاریابی و غیره. مدتی زمان خواهد برد تا جریان کاری را بدست بگیرید و به یک وضعیت پایدار مالی برسید.


اما چه می توان کرد تا این روند کمی امن تر شود و به عنوان یک مترجم فریلنسر درآمد بیشتری کسب کنیم؟ سه کار می توانید انجام دهید که موفقیت شما را به عنوان فریلنسر افزایش می دهد:


مطالعه کنید.

سعی کنید از هر چیزی مقداری بدانید. به دوره هایی مانند بازاریابی، طراحی وب، سخنرانی و یا تبلیغات بروید. هرچه اطلاعات بیشتری در زمینه های مختلف داشته باشید راحتتر و بهتر می توانید وظایف خود را مدیریت کنید و در کار خود موفق تر خواهید بود.


از دیگران بیاموزید.

اشتباهات بسیار مهم هستند، چرا که از آن ها درس می گیریم، اما سعی کنید تعداد آن ها را به حداقل برسانید. کارهایی که افراد موفق انجام می دهند را مطالعه کنید و سعی کنید دروس آن ها را با تجربیات خود تطبیق دهید. با افراد موفقی که اطراف خود می بینید صحبت کنید و از آن ها صادقانه بخواهید تجربیات ارزشمندشان را در اختیارتان قرار دهند.


یک کار پاره وقت پیدا کنید.

مترجمان اغلب فکر می کنند که تنها راه استفاده از مهارت های زبان، کار کردن به عنوان مترجم است. اما چه تعداد شغل دیگر ممکن است برای کسی که به دو یا چند زبان مسلط است وجود داشته باشد؟ کافی است کمی بگردید تا دریچه های جدیدی به روی شما باز شود. یک شغل پاره وقت درآمدی کم اما پایدار برای شما ایجاد میکند که می تواند به کمک درآمد فریلنسری شما بیاید. در ابتدای کار، درآمد حاصل از کار پاره وقت تنها به عنوان یک پشتیبان برای شما است، اما پس از مدتی که در کار خود به ثبات رسیدید می توانید آن را رها کنید و خود را کاملا وقف کارتان کنید. از جنبه ای دیگر یک کار پاره وقت موجب می شود که تجربه ی شما در نحوه ی گرداندن کسب و کار خودتان بیشتر شود.


تا جایی که می توانید بیاموزید، مهارت های کسب و کار خود را افزایش دهید و آن ها را در کسب و کار خود بکار بگیرید.

سرمایه گذاری در دانش، بیشترین سوددهی را دارد.

بنجامین فرانکلین

نظرات کاربران