آسان پیپر - دانلود رایگان مقاله، ترجمه فارسی مقاله

قوانین و شرایط استفاده از خدمات

قوانین عمومی استفاده از خدمات:

۱- هرگونه تلاش در جهت اختلال و یا سوء استفاده از سیستم سایت، ممنوع بوده و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش می تواند به مسدود شدن اشتراک یا IP کاربر خاطی منجر شود.

۲- استفاده از خدمات آسان پیپر برای مقاصد تجاری یا تبلیغات، بازاریابی و مانند آن بدون هماهنگی با مدیریت سایت ممنوع است.

۳- استفاده از سرویس در جهت اهداف تجاری و مخصوصا سیاسی ممنوع است.

۴- سرویس ارائه شده در آسان پیپر به همان شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه می گردد و در مورد قطع شدن خدمات این سرویس دهنده، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات و یا تطابق آن با نیازهای کاربر و یا گروهی از کاربران تعهدی ندارد.


قوانین عضویت و پشتیبانی:

۱- استفاده از خدمات آسان پیپر تنها با استفاده از حساب کاربری خود شخص ممکن است و اعضا وظیفه دارند از اطلاعات کاربری خود به درستی مراقبت نمایند.

۲- ارائه ی خدمات و پشتیبانی به عضو با حساب کاربری و ایمیل مشخص انجام می پذیرد و تنها ملاک تشخیص هویت اعضا برای آسان پیپر ایمیل آن ها است.

3- کاربران(اعضای ویژه و یا کاربران مهمان) موظفند در شرایطی که اشکالی در پرداخت (تراکنش مالی) به وجود آمد، هنگام پرداخت مبلغی بیشتر از حساب آنها برداشته شد، مبلغی اضافه از اعتبار حساب کاربری آنها کاسته شد، قادر به دانلود فایل نبودند، فایل ناقص یا اشتباه دریافت نمودند و یا به هر نحوی در کار با سیستم به مشکل برخوردند مراتب را به پشتیبانی (از طریق ایمیل info.asanpaper@gmail.com) اطلاع دهند. به علت تعداد بالای کاربران امکان رصد فعالیت همه ی کاربران توسط تیم پشتیبانی مقدور نمیباشد. تیم پشتیبانی در اسرع وقت به مشکلات پیش آمده رسیدگی خواهد کرد و در صورت کسر مبلغ اضافه، آن مبلغ به حساب کاربر برگشت داده خواهد شد.


قوانین دانلود:

۱- لینک های دانلود ارائه شده در آسان پیپر دارای محدودی زمانی 24 ساعت هستند و پس از آن غیرفعال می گردند.

۲- به علت تعداد انبوه فایل های موجود روی سرورهای آسان پیپر، بررسی محتوایی این فایل ها به صورت دستی متصور نیست و ممکن است درصد بسیار کمی از فایل ها مطابق با اطلاعات ارائه شده در سایت نباشند. کاربر می تواند در این موارد با مراجعه به سیستم پشتیبانی موضوع را با تیم پشتیبانی مطرح نماید.